Marketingowe urządzenia do badania skóry

urządzenia do badania skóry - Beauty-Analyzer®-B3Szybkie i łatwe określenie typu skóry – Beauty Analyzer® B3
Urządzenie do szybkiego i łatwego pomiaru trzech najciekawszych parametrów skóry: nawilżenia, natłuszczenia i pigmentacji. Pozwala na rekomendowanie produktów do pielęgnacji skóry i ochrony przeciwsłonecznej oraz stosowanie pomiarów we wszystkich punktach sprzedaży.

urządzenia do badania skóryWielofunkcyjna analiza skóry – Multi Dermascope® MDS 1000
Urządzenie diagnostyczne do oceny natłuszczenia, nawilżenia, pigmentacji i elastyczności skóry. Urządzenie posiada nowy, atrakcyjny design.  Oprócz wyników pomiaru, podaje użytkownikowi interpretację odnośnie skóry twarzy, wyświetlaną na diodowych wskaźnikach LED, łatwą do zrozumienia dla klienta. Jest to idealne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą przeprowadzić analizę skóry bez użycia komputera. Urządzenie wyposażone jest w kolorową kamerę Visioscope® AP 35 pozwalającą na oglądanie skóry i włosów w powiększeniu na wbudowanym monitorze LCD.  Dodatkowo przy użyciu kamery i specjalnych folii można dokonać analizy wytwarzania sebum i złuszczenia naskórka. Więcej informacji. 

Wielofunkcyjne urządzenie do porad kosmetycznych – Multi Skin Test Center® MC 1000
Urządzenie pozwala na wykorzystanie wszystkich sond firmy CK jednocześnie, posiada kamerę Visioscope® PC 35. Oprogramowanie CSI „Kompleksowe badanie skóry”, bardzo przyjazne dla użytkownika i atrakcyjne, ułatwia pracę z systemem oraz umożliwia stworzenie i wydrukowanie indywidualnej listy rekomendowanych produktów do pielęgnacji skóry, włosów, a także produktów ochrony przeciwsłonecznej. Więcej informacji.

urządzenia do badania skóry

Proste tworzenie własnego centrum pomiarowego – Multi Skin Test Center® MC 750
Wielofunkcyjne urządzenie do łączenia różnych sond w moduły, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami użytkownika. Bardzo wygodne i łatwe w użyciu oprogramowanie ułatwia pracę z systemem oraz umożliwia stworzenie indywidualnej listy rekomendowanych produktów. Więcej informacji.

urządzenia do badania skóry - Visioscope®-PC-35Kamera do oceny skóry z oświetleniem z polaryzacją równoległą i skośną – Visioscope® PC 35
Kamera pozwala na oglądanie skóry, porów, zmarszczek, blizn, przebarwień, znamion oraz włosów w powiększeniu. Poprzez wykorzystanie specjalnych folii można dokonać oceny natłuszczenia i nawilżenia skóry. Przy świetle z polaryzacją równoległą, struktura i powierzchnia skóry jest bardzo dobrze widoczna. Światło z polaryzacją skośną umożliwia głębszy wgląd w skórę, w celu obserwacji naczyń krwionośnych, uszkodzeń skóry, pigmentacji itp.

urządzenia do badania skóry - Sebufix®-F-16_Corneofix®-F-20Sebufix® F 16 Folia zbierająca sebum, która w krótkim czasie pobiera próbkę. Plamki wskazują na aktywność gruczołów łojowych. Zastosowanie Sebufix® razem z Visioscope® pozwala „na żywo” zobaczyć wydzielające się sebum.
Corneofix® F 20
Folia (przezroczysta) zbierająca złuszczający się naskórek, zbiera nadmiar złuszczającego się naskórka z rogowej warstwy skóry. Metoda ta pozwala na dokładną wizualizację faktury skóry, jej suchości lub uszkodzenia skóry.

urządzenie do badania skóryPełna fotografia twarzy dla analizy i dokumentowania – VisioFace® 1000 D
Zdjęcie całej twarzy – Kompleksowa, ekonomiczna analiza twarzy. Urządzenie składające się z kabiny, do której przykłada się twarz (przodem lub bokiem). Wewnątrz znajduje się 210 diod LED generujących białe światło. Diody równomiernie oświetlają twarz. Pozwala zanalizować plamki, pory, zmarszczki oraz przebarwienia skóry. Kamera robi zdjęcie za pomocą specjalnego źródła światła UV. Można uzyskać trójwymiarowy obraz interesującego nas obszaru twarzy.

urządzenie do badania skóry Pen_Station_PS_100_zestawSzybka i łatwa analiza skóry w miejscu sprzedaży – Pen Station PS 100
Urządzenie składające się z długopisów do pomiaru nawilżenia Hydro Pen HP 10, pomiaru natłuszczenia Sebu Pen SP 15, pomiaru melaniny Skintone Pen TP 20 i kamery Visioscope® Palm VP 25. Sondy zasilane bateryjnie i wygodna, dopasowana do dłoni kamera-monitor pozwala na elastyczną analizę typu skóry w krótkim czasie. Więcej informacji.

badanie skóry - urządzeniaDługopis do pomiaru nawilżenia – Hydro Pen HP 10
Zasilana bateryjnie sonda szybko i łatwo określa nawilżenie skóry. Wynik jest od razu widoczny na wyświetlaczu LED i może być omówiony z klientem. Zasilanie przez 2 baterie AA.

urządzenie do badania skóryDługopis do pomiaru natłuszczenia – Sebu Pen SP 15
Zasilana bateryjnie sonda pomiarowa z wyświetlaczem LED (0-99) do badania sebum. Sonda pokazuje wynik w % po włożeniu specjalnej wkładki umieszczanej najpierw na powierzchni skóry. Zasilanie przez 2 baterie AA.

urządzenie do badania skóryDługopis do pomiaru melaniny – Skintone Pen TP 20
Zasilana bateryjne sonda do określenia pigmentacji skóry (melaniny) w skali od 0-99. Pomocna przy polecaniu produktów do ochrony słonecznej podczas omawiania wyników z klientem. Zasilanie przez 2 baterie AA.

Visioscope®-Palm-VP-251, urządzenia do badania skórySzybkie i łatwe obrazowanie skóry równoległą i skośną polaryzacją światła – Visioscope® Palm VP 25
Kieszonkowy monitor i kamera do wykonywania zdjęć skóry w świetle z polaryzacją równoległą i skośną umożliwia elastyczne przeprowadzenie obrazowania skóry w dowolnym miejscu. Obrazy na żywo mogą być zamrożone na monitorze. Kamera pozwala na oglądanie widocznych szczegółów na skórze Twojego pacjenta: pory, plamy, zanieczyszczenia, włosy, łupież, linie i zmarszczki itp.

urządzenie do badania skóryMonitorowanie zmian trądzikowych poprzez fluorescencję skóry – Visiopor® PP 34 N
Kamera wykorzystuje specjalne światło UV do fluorescencyjnych wizualizacji zmian trądzikowych.

SD-202Nowoczesne działające na baterie urządzenie, wykonujące pomiar nawilżenia, natłuszczenia, oraz pigmentacji – Skin Diagnostic SD 202
Idealne urządzenie dla wszystkich, którzy chcą przeprowadzić analiz skóry bez użycia komputera. Niezwykle pomocne urządzenie w rekomendowaniu dermokosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów.

Surządzenia do badania skóryzybkie i łatwe określenie podstawowych parametrów skóry – Skin Diagnostic® SD 27
Łatwe w obsłudze urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie szybkiej analizy skóry poprzez dokonanie pomiaru uwodnienia oraz sebum.

Badanie skóry - Hydrosensor®

Przenośne skanowanie uwodnienia – Hydrosensor®
Jedyne na świecie tego typu urządzenie do pomiaru uwodnienia, które podczas przeprowadzania pomiaru uwzględnia temperaturę i wilgotność pomieszczenia, pozwalając w ten sposób na jego użycie w zróżnicowanych strefach klimatycznych. Wynik przedstawiany jest na diodowych wskaźnikach.

Badanie skóry

Określenie starzenia się skóry z pomiaru sprężystości – Elastometer® EM 25
Pomiar elastyczności wskazuje biologiczny wiek skóry i jest przeprowadzony bardzo szybko za pomocą powszechnie stosowanej metody zasysania.

urządzenia do badania skóry

Rekomendacja produktów do ochrony słonecznej poprzez pomiar pigmentacji – Sun Protection Diagnostic® SP 37
Idealne urządzenie pozwalające analizować naturalny czas ochrony skóry dla danej osoby i podaje, jakiego filtru przeciwsłonecznego dana osoba potrzebuje w zależności od intensywności nasłonecznienia (miejsce, pora roku, refleksy słoneczne) i czasu wystawienia na działanie promieni słonecznych. Odbywa się to za pomocą pomiarów pigmentacji skóry.

urządzenia do badania skóry

Określenie zmian w kolorze skóry pacjenta – Skin Pigmentation Analyzer® SPA 99
Analiza poziomu melaniny i erytemy w skórze. Zalecana dla doradztwa w zakresie opieki przeciwsłonecznej, wybielania skóry, oceny ryzyka i dostosowania zabiegów laserowych. Łatwe w obsłudze urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie: szybkiej (1s) analizy poziom pigmentacji (zawartość melaniny) oraz poziom erytemy (zaczerwienienie). Wynik wyświetlany w skali od 0-99.

DC_Quadrat_e

Oprogramowanie Dermacheck 3000

Nowoczesne, bardzo proste w obsłudze oprogramowanie przydatne podczas uniwersalnego użycia w dermatoskopii, jak również IPL oceny ryzyka lasera.
Dermacheck 3000 oferuje bardzo ciekawe moduły pomiarowe do zastosowania w praktyce dermatologicznej lub wyrafinowanym instytucie estetycznym. Wykorzystywana jest  głównie w dziedzinie  dermatoskopii, IPL laserowej ocenie ryzyka przez pomiar melaniny oraz pomiar rumienia. Po raz pierwszy dermatoskopia oraz IPL ocena ryzyka laserowego dostępne w jednym programie.

Systemy pomiarowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta biznesowego.
Firma Eprus oferuje produkty firmy Courage – Khazaka, która poza standardową ofertą może również zaprojektować urządzenia w wersjach indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta np.: urządzenia o miniaturowej wielkości lub urządzenie wolnostojące. Urządzenia przy zachowaniu najwyższych standardów pomiarowych mogą przybrać indywidualny kształt, kolor i oznaczenia graficzne zgodny z przeprowadzaną kampanią promocyjną.

Kompletny katalog marketingowych urządzeń do analizy skóry PL.
Kompletny katalog marketingowych urządzeń do analizy skóry EN.

Rekomendacja dla firmy Eprus

urządzenie do badania skóryMonitorowanie zmian trądzikowych poprzez fluorescencję skóry – Visiopor® PP 34 N
Kamera wykorzystuje specjalne światło UV do fluorescencyjnych wizualizacji zmian trądzikowych.